Siłownia

img_01

Trening personalny z instruktorem

Dlaczego warto skorzystać z usług personalnego trenera? Trener opracowuje i układa indywidualny zestaw ćwiczeń, w zależności od wymagań, oczekiwań i predyspozycji psycho-fizycznych ćwiczącego. Treningi tego rodzaju są bardzo efektywne i mogą być na bieżąco modyfikowane i dostosowywane do aktualnych potrzeb.
Nasza siłownia oferuje treningi z Personalnym Instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności kulturystyka – expander, pilates, trening kobiet w ciąży i po ciąży. W ramach tych treningów Instruktor będzie uczył prawidłowego wykonywania ćwiczeń, będzie monitorował i analizował postępy ćwiczącego oraz będzie dobierał indywidualny zestaw ćwiczeń.

Sala siłowa wyposażona jest w  nowoczesne i profesjonalne urządzenia wiodących firm na rynku światorym takich jak MASTER, LIFE FITNESS, PRECOR, TECHNOGYM i innych. Ponadto oddajemy w ręce ćwiczących w pełni wyposażoną salę w hantle i wolne ciężary.

Ćwiczenia mogą być wykonywane w oparciu o własne plany treningowe jak i również o te, skomponowane pod czujnym okiem naszych trenerów.

trening personalny - siłownia Gladiator w Oświęcimiu